LilaVerde Alaçatı Butik Otel

Kısa Kısa Alaçatı...

Tasting Alaçatı – Food Workshop Nature Art Music

Tasting Alaçatı 2018

TASTING ALAÇATI 2018

Ege’nin Provansı Sizi Çağırıyor…

Alaçatı’nın Mayıs’ta bir başka güzel olduğunu biliyor musunuz? Ya da derinliklerinde arkeoloji ve tarih ganimetleri sakladığını? Peki Alaçatı lezzetleriyle gurme deneyimler yaşayıp, galerileri gezerek atölye ve özel etkinliklere katılabileceğinizi? Sokakları süsleyen zeytin ağaçlarının ise beldenin en büyük zenginliği olduğunu söze dökmeye gerek bile yok. Bölgede harika şaraplar yapıldığını ve tatlarının da muhteşem olduğunu gururla söyleyebiliriz. Ve son olarak en güzel gün batımının baharda olduğunu söylesek abartmış olmayız… 

11-12-13 Mayıs 2018 Tarihleri arasında Alaçatı çok özel bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Alaçatı’nın en özel mekanlarında birbiri içinde eriyen gurme lezzetler, sohbetler, etkinlikler, workshop’lar, müzik, sanat ve macerayla keşfetmeyi, yeni deneyimler yaşatmayı hedefleyen uluslararası bir yaşam buluşması hayata geçiyor.

Programda Neler Var?

Tasting Alaçatı programı Atölyeler, Sergiler, Söyleşiler ve birbirinden farklı özel deneyimlerle dolu.
3 gün sürecek etkinliğin tüm programına ve detaylı bilgilerine www.tastingalacati.com adresinden ulaşabilirsiniz.

TASTING ALAÇATI’ya katılım için mutlaka rezervasyon gerekiyor.
Sürpriz yemeklerin tadına bakmak, çok özel workshop’lar deneyimlemek, ilginç etkinliklere katılmak ve Alaçatı’nın tadını doyasıya çıkarmak için Tasting Alaçatı programını önceden inceleyerek planlamanızı yapabilirsiniz.

Kaynak ve Detaylı Bilgi : www.tastingalacati.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Bekliyoruz…

  • LilaVerde Alaçatı Butik Otel

    Sizi Alaçatı’da en iyi şekilde ağırlamak için AŞK’la çalıştık. Köy içi taş ev geleneğini modern mimari ile harmanlayan sade ve dingin 5 oda tasarladık. Sabahları ne zaman uyanırsanız o zaman hazır olan köy kahvaltımız ve rengarenk çiçekli bahçemizin içinde yer alan doğal tuzlu su havuzumuz ile tamamladık.

    Şirin sokakları, tarihi taş evleri, eşsiz güzellikte plajları ve 24 saat hiç bitmeyen enerjisi ile köyümüz Alaçatı’ya siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

    Emel ve Emre

Instagram