LilaVerde Alaçatı Butik Otel

İletişim

Nasıl Ulaşırım?

Alaçatı otoban gişelerinden çıktıktan sonra karşınıza çıkan birinci ve ikinci kavşaktan sola saparak Alaçatı tabelası istikametine doğru 750 mt ilerleyin. Harita ve navigasyon desteği için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Google Harita: https://goo.gl/maps/rJzwUQCw26Q2

Hem Merkezi, Hem Huzurlu

Köyün kalbinin attığı meşhur Kemal Paşa caddesine yürüyerek 2 dakika, son zamanların yeni trendi olan Hacı Memiş Mahallesine ise yürüyerek 3 dakika mesafedeyiz. Alaçatı’nın kalabalığından ya da otopark probleminden endişe duyuyorsanız, gönül rahatlığı ile LilaVerde’yi tercih edebilirsiniz. Bulunduğumuz konum son derece huzurlu bir bölge ve otelimizin 3 farklı cephesinde de otopark imkanı mevcut 😉

İletişim

Lilaverde Alaçatı Butik Otel Adres  Adres :  Alaçatı Mahallesi 12057 Sokak No:23 Alaçatı / Çeşme / İzmir

Lilaverde Alaçatı Butik Otel Telefon  Telefon : 0532 461 91 05

Lilaverde Alaçatı Butik Otel Eposta  E-Posta: info@lilaverde.com

 

Sizi Bekliyoruz…

  • LilaVerde Alaçatı Butik Otel

    Sizi Alaçatı’da en iyi şekilde ağırlamak için AŞK’la çalıştık. Köy içi taş ev geleneğini modern mimari ile harmanlayan sade ve dingin 5 oda tasarladık. Sabahları ne zaman uyanırsanız o zaman hazır olan köy kahvaltımız ve rengarenk çiçekli bahçemizin içinde yer alan doğal tuzlu su havuzumuz ile tamamladık.

    Şirin sokakları, tarihi taş evleri, eşsiz güzellikte plajları ve 24 saat hiç bitmeyen enerjisi ile köyümüz Alaçatı’ya siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

    Emel ve Emre

Instagram