LilaVerde Alaçatı Butik Otel

Kahvaltımız

Acelemiz Yok…

Alaçatı’da yaşayan herkes gibi, bizde kahvaltının mutlulukla bir ilişkisi olduğuna inanıyoruz. O yüzden otele yeni gelen misafirlerimiz “Sabah kahvaltısı saat kaçta?” diye sorduklarında, “Siz Uyandığınız Zaman” demenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gündüz plaj ve deniz koşturması, gece geç saatlere kadar eğlence derken, bir de sabah kahvaltısına yetişme derdiniz olmamalı değil mi?

Siz ne zaman uyanırsanız, masada ne kadar oturmak isterseniz ve ne zaman “artık doydum!” derseniz, o zamana kadar hizmet veriyoruz. Havuz başı manzarası, rengarenk çiçeklerle dolu bahçe, klasik müzik ve serpme köy kahvaltısı…. Güne harika bir başlangıç için herşey hazır!

Serpme Köy Kahvaltısı

Lafın gelişi değil. Size gerçek köy kahvaltısı sunuyoruz. Dedemiz sağ olsun vakti zamanında düşünmüş, Manisa’dan küçük bir çiftlik almış. 90-100 civarı tavuk özgürce ve tamamen doğal besleniyorlar. Yarım dönüm kadar ekili domates, salatalık ve biber ve yeşillik.  Peynirlerimiz Alaçatı’nın ilk mandırasından. reçellerimizin tamamı ev yapımı. Günlük küçük sürprizlerimiz de oluyor. Şefimizin o günkü ruh haline göre sıcacık poğaça, pişi ya da börek çeşitleri görsel şöleni tamamlıyoruz.

LilaVerde Alaçatı Butik Otel

Bunlara da göz atın…

 

 

Sizi Bekliyoruz…

  • LilaVerde Alaçatı Butik Otel

    Sizi Alaçatı’da en iyi şekilde ağırlamak için AŞK’la çalıştık. Köy içi taş ev geleneğini modern mimari ile harmanlayan sade ve dingin 5 oda tasarladık. Sabahları ne zaman uyanırsanız o zaman hazır olan köy kahvaltımız ve rengarenk çiçekli bahçemizin içinde yer alan doğal tuzlu su havuzumuz ile tamamladık.

    Şirin sokakları, tarihi taş evleri, eşsiz güzellikte plajları ve 24 saat hiç bitmeyen enerjisi ile köyümüz Alaçatı’ya siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

    Emel ve Emre

Instagram