LilaVerde Alaçatı Butik Otel

Otelimiz

LilaVerde Alaçatı Butik Otel

Alaçatı’nın eski taş ev geleneğini modern mimari tasarım ile birleştiren LilaVerde Butik Otel, mükemmel konumu ile Alaçatı müdavimlerinin tercihi olmaya devam ediyor.

Otele giriş yaptığınız andan itibaren arabanızı unutun. Köyün kalbinin attığı meşhur Kemal Paşa caddesine sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindeyiz. Son zamanların yeni trendi olan Hacı Memiş Mahallesine ise yürüyerek 3 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

Merkeze bu kadar yakın olmamıza rağmen, Alaçatı’nın gürültü ve kalabalığından uzak kalabilen nadir bir konumdayız. Ege otları ile özdeşleşmiş Alaçatı Pazarı ise otelimizin tam önündeki sokaktan geçiyor. Bulunduğumuz bölge, her cumartesi günü çevre illerden gelen yerli ve Yunan adalarından gelen yabancı turistler ile dolup taşıyor.

Aracınız ile Alaçatı’ya gelmek istiyor fakat park probleminden çekiniyorsanız, gönül rahatlığı ile LilaVerde’yi tercih edebilirsiniz. Otelimizin hemen hemen her cephesinde, ücretsiz otopark imkanımız mevcut 😉

LilaVerde Alaçatı Butik Otel

Bunlara da göz atın…

Sizi Bekliyoruz…

  • LilaVerde Alaçatı Butik Otel

    Sizi Alaçatı’da en iyi şekilde ağırlamak için AŞK’la çalıştık. Köy içi taş ev geleneğini modern mimari ile harmanlayan sade ve dingin 5 oda tasarladık. Sabahları ne zaman uyanırsanız o zaman hazır olan köy kahvaltımız ve rengarenk çiçekli bahçemizin içinde yer alan doğal tuzlu su havuzumuz ile tamamladık.

    Şirin sokakları, tarihi taş evleri, eşsiz güzellikte plajları ve 24 saat hiç bitmeyen enerjisi ile köyümüz Alaçatı’ya siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

    Emel ve Emre

Instagram